Jesteś tutaj:
 

Jak wyjazd to zwycięstwo

Korona-Podbeskidzie 005.jpgKorona Kielce wygrała z Górnikiem Zabrze 1:0. To już piąte zwycięstwo żółto-czerwonych na wyjeździe w tym sezonie. 

Niepodległościowe biegi w Kielcach i Ostrowcu

plakat bieg niepodległościRekordowa liczba tysiąca osób zdecydowała się na udział w organizowanym po raz ósmy Biegu Niepodległości, który odbędzie się w niedzielę, 8 listopada, w centrum Kielc. W tym roku inicjatorzy przygotowali dwie trasy: krótszą o długości 1918 metrów i dłuższą, liczącą 10 kilometrów. 10.000 metrów przebiegną też mieszkańcy Ostrowca, którzy w aktywny sposób zechcą uczcić w niedzielny poranek rocznicę odzyskania niepodległości.

O sukcesach suchedniowskich badmintonistek

Spotkanie marszałka z zawodniczkami Orlicza SuchedniówAdam Jarubas, marszałek województwa świętokrzyskiego spotkał się z zawodniczkami Orlicza Suchedniów, mistrzyniami Polski w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych w Badmintonie w Białymstoku. W wydarzeniu w piątek, 6 listopada br., w Urzędzie Marszałkowskim w Kielcach uczestniczyli m.in: Aleksandra Dąbczyńska, trener Orlicza Suchedniów oraz prezes Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Badmintona Zbigniew Wojciechowski.

Międzynarodowy turniej w ERGO Arenie

Turniej w Ergo Arenie_plakat.jpgW dniach 7-8 listopada w trójmiejskiej ERGO Arenie odbędzie się Międzynarodowy Turniej w Piłce Ręcznej Mężczyzn. Kibice mogą jeszcze kupować bilety na to wydarzenie. 

Wyjazd kibiców do Kopenhagi

logo_vive.tauron.jpg15 listopada br. drużyna Vive Tauron rozegra na wyjazdowy mecz z KIF Kopenhaga. Kielecki klub organizuje dla kibiców wyprawę na to spotkanie.

Piąta porażka KSZO

pilka_siatkaPiąta kolejka Orlen Ligi. Siatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przegrały na wyjeździe BKS Bielsko-Biała 1:3.   

Niepodległościowe bieganie w Belinie

IV bieg niepodlegoci.png11 listopada w Belinie koło Włoszczowy zorganizowany zostanie IV Powiatowy Bieg Niepodległości. 

Pływackie mistrzostwa w Kielcach

PływanieZawody pływackie o Puchar MOSiR w Kielcach zbliżają się wielkimi krokami. 5 listopada rozpoczynają się eliminacje w pływalni "FOKA".

Ostrowczanki zagrają w Bielsku-Białej

herb_kszoASiatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski rozegrają dziś (4 listopada) mecz piątej kolejki Orlen Ligi. Rywalem będzie zespół BKS-u Aluprof Bielsko-Biała.

Rusza liga żaków i młodzików w badmintonie

gra w badmintonaŚwiętokrzyski Związek Badmintona jak co roku organizuje zawody dla uczniów. Pierwszy turniej rozpocznie się już 9 listopada.

Wyświetlanie 501 - 510 z 1 010 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 101